Problemy w związku miałam od zawsze. Nie wiem, dlaczego tak łatwo uległam temu mężczyźnie, ale omotał mnie. Tkwiłam w toksycznym związku i nie wiedziałam, co mam dalej robić. Najgorsze jest to, że czułam, że mnie oszukuje. Nie, nie zdradzał mnie, ale pewnie dawał pieniądze swojej matce, która tylko leży i nic nie robi. Tak właśnie podejrzewałam rok temu, a jak ta sytuacja wyglądała naprawdę?

Agencja detektywistyczna wykryła prawdę

agencja detektywistyczna łódźNa początku powiem, że już nie jestem z tym kłamczuchem, który mnie oszukiwał. To ja go utrzymywałam, a ten udawał, że nie może znaleźć pracy. lenił się ciągle i nawet miał swoje pieniądze. Jak do tego doszłam? Otóż moja mama powiedziała mi, abym go wyśledziła. Nie wiedziałam jak, skoro ciągle pracowałam za nas oboje, aby starczyło na jedzenie i opłaty. Mama powiedziała, że pomoże mi agencja detektywistyczna Łódź ma wiele takich firm i będę miała w czym wybierać. Nie wahając się, wybrałam się do agencji detektywistycznej, aby porozmawiać z nimi i opowiedzieć o problemie. Nie mogłam dłużej czekać, musiałam wiedzieć, czym się zajmuje mój facet, kiedy mnie nie ma w domu. Agencja detektywistyczna zadziałała naprawdę bardzo szybko, a informacja, którą mi przedstawiła zaskoczyła mnie. Detektyw wyśledził, że mój partner dostaje rentę na chorobę psychiczną. Ma on długi u swojej matki i ona zabiera mu te pieniądze. Sam mógł iść do pracy, ale detektyw usłyszał, jak rozmawiał z mamą, że nie musi bo ja na niego dobrze zarabiam!

To był koniec! W ten sposób agencja detektywistyczna rozwiała moje wątpliwości, co do przyszłości tego toksycznego związku. Już nigdy nie będę w stanie nikomu zaufać. Jak widać, każdy ma jakieś tajemnice, tylko nie pomyśli o tym, że mogą wyjść na jaw poprzez to, że się naśle na taką osobę detektywa!