Wczoraj była rocznica naszego ślubu. Zawsze z mężem szykujemy dla siebie różne niespodzianki. Umówiliśmy się po pracy na mieście. Mamy swoją ulubioną restaurację do której często udajemy się na obiady czy kolacje w zależności od naszych możliwości zawodowych i kiedy możemy zostawić dzieci z babcią. Z dziećmi została moja mama więc mogliśmy spokojnie spędzić wspólnie czas. 

Dostałam piękny zegarek od męża

zegarki damskie szwajcarskieSpotkaliśmy się bezpośrednio w restauracji. Jak tylko wyszłam z pracy pojechałam do sklepu żeby kupić mężowi nową koszulę, która idealnie będzie na niego pasować. Niestety wcześniej nie miałam takich możliwości ale wiedziałam, że przed obiadem wszystko uda mi się zorganizować. Pani sprzedawczyni pięknie zapakowała koszulę więc byłam zadowolona z prezentu, który dla niego przygotowałam. Uwielbiam nasze rocznice i wyjścia, które sobie co roku organizujemy. Mąż zawsze mnie zaskakuje prezentami i wiedziałam, że we wczorajszym dniu będzie tak samo. Kiedy spotkaliśmy się na miejscu zjedliśmy pyszny obiad. Jesteśmy stałymi klientami i obsługa jest dla nas wyjątkowo miła. Po zjedzonym obiedzie i deserze wybraliśmy się na spacer i wręczyliśmy sobie prezenty. Dostałam śliczny zegarek, które idealnie pasuje na moją rękę. Zegarki damskie szwajcarskie są bardzo dobrej jakości i cieszę się, że mąż zdecydował się na zakup tak dobrej jakości zegarka dla mnie. Lubię błyskotki i różne dodatki. Mam kilkanaście zegarków ale tak pięknego jeszcze nigdy nie dostałam ani sobie sama nie kupiłam. Idealnie pasuje i bardzo mi się podoba.

Mężowi prezent, który ja dla niego przygotowałam także się spodobał. Lubię kiedy mamy czas dla siebie i cieszę się, że po wielu wspólnie spędzonych latach nadal okazujemy sobie miłość i zainteresowanie. Trzeba pielęgnować swój związek i starać się wzajemnie o siebie.