Mój brat Piotr od zawsze interesował się komputerami. Nie więc dziwnego, że wybrał studia informatyczne. Chociaż komputeryzacja sprawiła, że elektronika jest wszędzie i wydawałoby się, że nisza jest już wypełniona, to zapotrzebowanie na informatyków wciąż rośnie. Nie wyjątkiem są graficy komputerowi, ponieważ taką specjalizację wybrał sobie Piotr. W ten sposób połączył zamiłowanie do informatyki ze swoim drugim hobby, czyli rysunkiem.

Profesjonalna pomoc marketingowa

projektowanie ulotek reklamowychGdy skończył studia nie miał problemów ze znalezieniem pracy. W końcu po takim kierunku możliwości są ogromne. Postanowił pracować na zlecenie. Zdarzało mu się tworzyć plakaty, interaktywne makiety i inne materiały na wystawy. Inną specjalnością jest projektowanie ulotek reklamowych dla przedsiębiorstw chcących szerzej zaistnieć na rynku. Oferuje stworzenie projektu, wstępny wydruk oraz wydruk ostateczny w dowolnym nakładzie. Przy większym zleceniu jest możliwość otrzymania zniżki na niektóre usługi. Ulotka jest doskonałym narzędziem w dotarciu do lokalnych klientów. Dlatego też wiele przedsiębiorstw korzysta z jego usług. Trzeba przyznać, że Piotr jest na tyle utalentowany, że dostrzegły już go większe korporacje pragnące go zatrudnić. Na razie jednak odrzucał zatrudnienie dla nich na rzecz odbioru pojedynczych zleceń, ponieważ ceni sobie niezależność i możliwość samodzielnego decydowania o tym w jaki sposób kierować swoim biznesem. Biorąc pod uwagę jego zdolności nie będzie miał problemu ze znalezieniem klientów nawet wtedy, kiedy będzie pracował sam.

Przykład Piotra pokazuje jak ważne jest dobre planowanie swojej kariery i sukcesywne dążenie do ustalonych sobie celów. Poza tym robi on to co lubi, to co jest jego pasją więc cały czas ciągnie go do rozwijania swoich zdolności. Nie bez powodu ktoś kiedyś powiedział, że gdy człowiek wybiera za swój zawód swoje hobby,to już nigdy nie musi chodzić do pracy.