Moja szwagierka jest osobą, która bardzo dba o siebie. Moim zdaniem może nawet i przesadza z tym dbaniem o swój wygląd. Poświęca na to naprawdę dużo czasu i pieniędzy. Jest osobą młodą i trochę nie rozumiem tego dlaczego już teraz wykonuje jakieś zabiegi, które zagęszczają skórę.

Salon kosmetyczny – jakie zabiegi można w nim wykonać?

salon kosmetycznyPrzecież tego typu zabiegi są raczej wykonywane u kobiet w średnim wieku. Jednak moja szwagierka uważa, że to ja nie mam racji. Ona w Szczecinie zna już chyba wszystkie salony kosmetyczne i wie co, gdzie jest robione najlepiej. W sumie dobrze, że ona jest zorientowana jeśli chodzi o takie rzeczy, bo nie raz już pytałam się jej, gdzie kto ma iść na dany zabieg. Szwagierka twierdzi bowiem, że najlepsze zabiegi na twarz i ciało w salonie kosmetycznym w Szczecinie znajduje się bardzo blisko nas. Z kolei jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, to najlepszy gabinet kosmetyczny jest już zupełnie gdzie indziej. Natomiast jeśli chodzi już o typowo, te zabiegi na twarz jak makijaż permanentny to szwagierka uważa, że w Szczecinie jest jedna naprawdę dobra kosmetyczka i najlepiej na takie zabiegi udać się właśnie do niej. U niej jest robiona mikrodermabrazja gdzie widać najlepsze efekty i cena także nie jest wygórowana. U niej jest też robiona najlepsze w mieście mezoterapia i zresztą na ten właśnie zabieg kosmetyczka ma naprawdę dużo klientek. Nawet ciężko jest się do niej zapisać z dużym wyprzedzeniem. Ta kosmetyczka ma też takie urządzenie focus, które ujędrnia i regeneruje skórę.

Także jest naprawdę świetne jeśli chodzi o kobiety po ciąży na przykład czy kobiety w średnim wieku. A zabieg z użyciem tego sprzętu jest bezbolesny i nieinwazyjny. Po prostu sprzęt ten wykorzystuje nowe technologie. Zresztą po tym jak usłyszałam tyle, od swojej szwagierki o tym sprzęcie focus postanowiłam się zapisać na taki zabieg z jego udziałem.

Więcej informacji na stronie: www.ikeszczecin.pl