Pełen wywiad gospodarczy jest zlecany przez przedsiębiorców w wielu przypadkach. Często dostarcza on niezbędne informacje, dzięki którym firma może podjąć odpowiednie działania i uchronić się przed stratą. W dzisiejszych czasach powszechne są bowiem sytuacje, w których niektóre działalności gospodarcze zatajają niewygodne dla siebie dane.

Usługi detektywistyczne są potrzebne.

Usługi detektywistyczneWyspecjalizowana w takim wywiadzie jest każda agencja detektywistyczna w Warszawie, czy w każdym innym mieście gdzie jest wiele dużych firm. Dzięki nim przedsiębiorcy maja możliwość aby wynająć doświadczonych ludzi, którzy profesjonalnie i dyskretnie, wypełnią powierzone im zlecenie. Zawsze kiedy bowiem zawiera się ważny kontrakt, chce się przejąć jakąś firmę czy wejść w spółkę, istnieje możliwość, że zostaniemy oszukani. Pełen wywiad gospodarczy pozwala właśnie uniknąć takiego zagrożenia. Prywatny detektyw weryfikuje bowiem wszystkie dane i wiarygodność danej firmy. Dostarcza on również wiele nowych, przydatnych informacji które mogą znacznie wpłynąć na warunki zawartej przez nas umowy. W raporcie który po wykonanej akcji dostarczy nam detektyw znajdzie się potwierdzenie dotyczące numerów NIP i REGON. Dane kontaktowe i adres firmy również zostanie zweryfikowany i wynik znajdzie się w raporcie. Biuro świadczące usługi detektywistyczne sprawdzi dodatkowo ważność wszystkich polis ubezpieczeniowych które posiada badana działalność. Poza tym otrzymamy informację na temat:

  1. Kont bankowych
  2. Zakresu działalności
  3. Zaplecza personalnego i logistycznego
  4. Toczących się ewentualnych postępowań likwidacyjnych bądź upadłościowych
  5. Fatycznej sytuacji finansowej
  6. Ewentualnych zadłużeń w KRS
  7. Wiarygodności referencji firmy
  8. Ewentualnych sprawach sądowych
  9. Stosowania nieetycznych praktyk w firmie

Posiadając takie informacje, przedsiębiorca może z czystym sumieniem podjąć decyzje co do przyszłych działań firmy. Taka inwestycja zredukuje bowiem do minimum zagrożenie ewentualnym oszustwem, bądź przejęciem zadłużonej firmy. Jedno z tych działań wystarczyłoby żeby doprowadzić, nawet dużą korporacje, na skraj bankructwa. Usługi detektywistyczne są potrzebne.