Jakiś czas temu mój chrześniak miał urodziny. On chodzi już teraz do gimnazjum i przechodzi właśnie okres buntu. Nie jest wcale proste kupić mu teraz jakiś prezent. Po prostu raczej wszystkie pomysły są negowane i dlatego jest naprawdę ciężko.

Czapka Mitchell and Ness jako prezent

Czapka Mitchell and NessJednak ja postanowiłam spróbować trafić w gust chłopca w jego wieku. Mieszkam niedaleko galerii handlowej, w której jest naprawdę mnóstwo sklepów typowo dla nastolatków.Ja się oczywiście nie znam na tym co nosi teraz młodzież i co jest modne. Jednak mam nadzieję na to, że pani w sklepie podpowie mi co by mogło być dla niego dobre i co by mu się spodobało. Wiem mniej więcej jakiej muzyki on słucha i może właśnie to jest jakiś trop. W jednym sklepie pani powiedziała mi, że teraz najmodniejsza jest Czapka Mitchell and Ness właśnie. Pokazała mi od razu też jak taka czapka wygląda i rzeczywiście muszę przyznać, że jest bardzo ładna. Widziałam też jak jeden chłopiec mierzył taką właśnie czapkę i wyglądał w niej bardzo dobrze a pewnie był w podobnym wieku co chrześniak. Pani w sklepie powiedziała mi także, że jeśli prezent się nie spodoba to z paragonem będzie można go wymienić na coś innego. Taka opcja bardzo mi się spodobała. Stwierdziłam, że kupię tę czapkę i jeszcze oprócz niej dam mu jakieś pieniądze. Wiem bowiem, że w takim trudnym wieku pieniądze także są ważne. Po tych zakupach od razu poszłam dać prezent chrześniakowi.

Byłam w sumie bardzo zdziwiona bo gdy zobaczył tą czapkę to się bardzo ucieszył i zdziwił zarazem tym, że wiedziałam co lubi. No w sumie zaryzykowałam trochę kupując tą czapkę ale jak widać to ryzyko się opłaciło. Moja siostra także była pod wrażeniem, że potrafiłam zrobić jej synowi taki wspaniały prezent. A mój chrześniak w tej czapce wyglądał naprawdę bardzo dobrze.