Prowadzę renomowaną restaurację, w niewielkiej miejscowości turystycznej. W czasie wakacji, bądź ferii zimowych mam na prawdę dużo gości. Często na stolik trzeba czekać nawet godzinę, jednak smak moich potraw rekompensuje wszystkie niedogodności. Jednak ze względu na fakt, że miejscowość sama w sobie jest mała, ciężko o personel z odpowiednimi kwalifikacjami

Łatwe w obsłudze oprogramowanie do restauracji

pomocne oprogramowanie dla restauracjiZe względu na fakt, że zwykle moje kelnerki, to dziewczyny które chcą dorobić sobie podczas studiów, ciężko wymagać od nich fachowej wiedzy, czy też doświadczenia. Dlatego właśnie zdecydowałam się na pomocne oprogramowanie dla restauracji. Program komputerowy nie tylko usprawnia działanie całości, ale również jest na tyle domyślny, że wystarczy tylko krótkie szkolenie. Program jest bardzo przejrzysty. Każdy posiada tam swój login i hasło, po wpisaniu których może wprowadzać stosowne zamówienie. Program automatycznie obniża ceny w przypadku promocji, wystarczy tylko wpisać preferowane godziny i rabat, a program samodzielnie je uwzględnia. Dodatkowo, dzięki dużej czcionce i jasnemu podziałowi naszego menu nawet osoba która ma z nim styczność po raz pierwszy jest w stanie szybko i sprawnie wprowadzić zamówienie oraz wysłać odpowiednie dyspozycje do kuchni. Dodatkowo bardzo łatwo nanieść poprawki, w razie ewentualnego błędu podczas wprowadzania zamówienia, co jak wiadomo może zdarzyć się każdemu, zwłaszcza w sytuacji gdy sala jest pełna.

Decydując się na wybór oprogramowania do mojej restauracji, bardzo ważna była dla mnie jego przejrzystość. niestety, nie mam możliwości zatrudnienia wykwalifikowanego personelu, w związku z czym program musi być łatwy w obsłudze do tego stopnia, że nawet osoba mająca z nim styczność po raz pierwszy jest w stanie szybko i sprawnie z niego korzystać.