Kompletowanie wyprawki może być nie tylko przyjemne ale również sposobem, by pomóc innym mamom w rozkręcaniu własnego biznesu. Piękne wyprawki i zabawki handmade dla dzieci zawojowały już serca nie jednej przyszłej mamy oraz babci, która uwielbia obdarowywać wnuki.

Ręcznie szyte wyprawki dla dzieci

handmade dla dzieciWiele kobiet, które ze względu na brak miejsc w żłobkach i przedszkolach musiało zrezygnować z etatowej pracy musiało znaleźć dla siebie niszę, by nadal pracować i zarabiać. Jednym ze sposobów na utrzymanie się ponad kreską jest produkcja wyprawek handmade dla dzieci które są tak piękne i pożyteczne, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Wszyscy znamy kocyki minky oraz poduszeczki antywstrząsowe, bez których ciężko obyć się na spacerach z niemowlakiem. Przedsiębiorcze mamy odnajdują, a często nawet projektują piękne wzory na bezpiecznych bawełnach i szyją z nich zestawy kocyków i poduszek, a następnie sprzedają w swoich niewielkich sklepach internetowych.Rzecz się ma podobnie z szalenie popularnymi kolorowymi wkładkami do wózków, które zabezpieczają wnętrze wózka przed zabrudzeniem oraz dają komfort podróżującemu malcowi a rodzicowi zapewniają wygodę użytkowania. No i oczywiście, jak na produkty szyte ręcznie przystało – są śliczne. Kolejną kategorią produktów handmade, którą opanowały przedsiębiorcze mamy są ręcznie szyte przytulanki. Urocze zwierzątka i lale idealnie pasują do dziecięcych łóżeczek i na pewno przegonią złe sny.

Kupując w niedużych e-sklepach z polskimi produktami wspieramy przedsiębiorcze kobiety oraz mamy wpływ na jakość produktów dla najmłodszych na polskim rynku. Im mniejszy popyt na sztuczne akrylowe kocyki, tym mniej ich będzie w sklepach. Natomiast rynek produktów handmade dla dzieci będzie coraz silniejszy.