Pewnego dnia trafiłam na ciekawy wpis pewnej znanej blogerki, która wypowiadała się na temat biustonoszy. Wówczas zdałam sobie sprawę, że dotychczas źle dobierałam tę część garderoby. Brak wygody w noszeniu staników wynikał z mojej niewiedzy, a nie zaś z winy produktu.

Dobra jakość biustonoszy w dużych rozmiarach

biustonosze duże rozmiaryIm bardziej zagłębiałam się we wpis, tym więcej się uczyłam o tym, jak poprawnie dobrać stanik. Do tej pory sądziłam, że wystarczy po prostu sprawdzić, czy miseczka jest odpowiednia, a tymczasem okazuje się, że naprawdę wiele zależy od tego, czy stanik jest dla nas odpowiedni. Nauczyłam się również wielu łatwych trików pozwalających sprawdzić jakość biustonosza oraz to, czy będzie się on nadawał. Kiedy upewniłam się, że wszystko zapamiętałam, postanowiłam przetestować zarówno swoją wiedzę, jak i teorię autorki wpisu i wybrać się do sklepu w celu zakupienia stanika. W jednym z pobliskich sklepów akurat była dostawa towaru, a zatem byłam pewna, że trafię na biustonosze duże rozmiary. Po wejściu do sklepu od razu zaczęłam przeglądać staniki i stosować sztuczki blogerki. Postanowiłam też zabrać ze sobą do przymierzalni nie tylko klasyczny stanik, ale również inne jego odsłowny, jak np: gorsetowy, czy te posiadające różne typy miseczek. Mierząc staniki także starałam się stosować do wskazówek, jakie znalazłam na blogu. Jak się okazało, dziewczyna miała stuprocentową rację. Mierząc różne staniki i skupiając się na wielu aspektach, a nie jedynie na miseczce mogłam w końcu dostosować do swojego biustu idealny biustonosz.

Teraz wiem, jak wielką krzywdę robiłam sobie przez lata swoją niewiedzą. Nienawidziłam staników i uważałam je za niewygodne, a wystarczyło po prostu odpowiednio je wyregulować i sprawdzać wiele kwestii przy ich zakupie. Dziś staniki już mnie nie piją, ani nie uwierają, a biust wygląda w nich naprawdę rewelacyjnie, a co więcej zamiast doczesnego dyskomfortu odczuwam niesamowitą wygodę.