Wielkimi krokami nadchodziły 18-naste urodziny mojego młodszego brata. Ostatnimi czasy Franek jest totalnie zakręcony na punkcie wszelkiego rodzaju nagrań. Biega po całym domu i poza nim z aparatem, przestawia na tryb wideo i kręci kolejne materiały. Zapisał się nawet na pozalekcyjne kółko, dzięki któremu ma dostęp do bardziej profesjonalnych sprzętów. Uznałam, że doskonałym prezentem będzie kamera TomTom Bandit, o której tyle opowiadał.  

Doskonały prezent dla fanów kręcenia filmów 

kamera TomTom BanditWydaje się, że cały proces montażu materiału to bułka z masłem, jednak jeżeli człowiek ma z tym styczność to zdaje sobie sprawę z tego, że tak naprawdę to ciężka praca, która wymaga dobrego oka, wyczucia, ale przede wszystkim spędzenia wielu wielu godzin na jednym zajęciu. Krótko mówiąc; trzeba być pasjonatem, bo zwykły śmiertelnik mógłby się zanudzić. Dlatego też jeżeli ktoś już interesuje się tematem warto zadbać o jak najlepsze urządzenie, które ułatwia działalność. Pomyślałam, że wprawdzie nie stać mnie na zakup profesjonalnego sprzętu, ale kamera TomTom Bandit także idealnie spełni swoją funkcję ponieważ umożliwia pracę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Owy sprzęt pozwala nagrywać obrazy, za którymi ciężko będzie nadążyć zwykłej kamerze, nie wspominając już nawet o modelach zamontowanych w telefonach.

Takie doświadczenie może okazać się dla mojego brata całkiem cenne. Popracuje trochę nad dynamiczniejszymi materiałami, będzie miał okazję to kręcenia świata pod wodą- czyli spróbuje rzeczy, które byłyby niemożliwe do zrealizowania w przypadku ograniczenia się do kręcenia filmów za pomocą telefonu komórkowego. Wraz z rodzicami uzbieraliśmy potrzebną sumę i zamówiliśmy produkt. Franek był zachwycony i już działa nowym sprzętem.