Jestem w trakcie remontu. Moje mieszkanie było już stare i wymagało odświeżenia. Zdecydowałam się na remont, na który odkładałam już jakiś czas. Udało mi się zatrudnić dobrych fachowców, którzy rozpoczęli pracę w moim mieszkaniu w zeszłym tygodniu. Powoli kończą łazienkę i będę przechodzić do salonu.

Kupiłam tapetę do salonu

ekskluzywne tapety z WarszawyZdecydowałam się w salonie i w sypialnia na ekskluzywne tapety z Warszawy. Moja koleżanka pracuje w sklepie i sprzedaję wysokiej jakości tapety i ona udzieliła mi rabat na tapety przy zakupie. Ekskluzywne tapety Warszawa bardzo mi się spodobały. Z koleżanką spotkałam się jakiś czas temu w mieście i miała przy sobie katalog ze wszystkimi tapetami, które są dostępne u niej w sklepie. Od razu spodobał mi się pomysł żeby położyć u mnie tapetę. Kiedyś tapety były bardzo modne i powoli ta moda wraca. Ekskluzywne tapety z Warszawy są dosyć drogie ale ich jakość jest bardzo wysoka. Tapety łatwo się przykleja i można je zmywać kiedy na przykład dziecko ją porysuje. Tapety ładnie prezentują się w każdym pomieszczeniu. Ja wybrałam jasne odcienie do mojego mieszkania. Chciałabym żeby idealnie pasowały do moich mebli. Nie lubię kiedy w pokoju jest za ciemno. Fachowcy dokupili odpowiedni klej do tapet u jutro zaczną już je przyklejać w salonie. Najpierw muszą jednak pomalować sufit a następnie zajmą się tapetami. Klejenie tapet podobno nie zabiera dużo czasu więc pod koniec dnia powinni już kończyć tapetowanie salonu.

Jestem bardzo ciekawa jak mój salon będzie wyglądał kiedy tapety będą już przyklejone do ściany. Jutro po pracy podjadę do mieszkania żeby zobaczyć jak fachowcy poradzili sobie z tapetowaniem. Już niedługo będę mogła wrócić do mojego wyremontowanego mieszkania. Już nie mogę się doczekać bo spanie u koleżanki na kanapie nie do końca mi odpowiada.