Moja koleżanka urodziła niedawno dziecko. Czyli przyszło ono na świat późną jesienią. Sama jestem matką także wiem, że najwięcej będzie ona spacerowała pewnie zimą. W sumie dla dziecka nie będzie to zbyt wielka różnica bo jednak w głębokim wózku będzie mu na pewno ciepło.

Zakup mufek do wózka dla koleżanki

mufki do wózka dla mamAle koleżance czasami na pewno będzie niezbyt przyjemnie. Dlatego też gdy szłam zobaczyć córkę koleżanki to postanowiłam kupić jej coś takiego co na pewno im się przyda. Przypomniało mi się gdy sama ze swoim dzieckiem spacerowałam gdy było chłodno i co wtedy było dla mnie bardzo przydatne. Były to mufki do wózka dla mam, które sprawiały, że jednak w ręce nie było mi aż tak zimno. Takie mufki jeszcze kilka lat temu nie były tak popularne. Jednak teraz widzę, że coraz więcej mam je ma przy wózkach. Oczywiście gdy już wymyśliłam co chcę kupić nie wiedziałam tylko gdzie to dostanę. Prawdę mówiąc ostatnio muszę dłużej zostawać w pracy bo mam bardzo ważny projekt i nie mam czasu na to żeby jeździć jeszcze i chodzić po galeriach handlowych. Zdecydowałam więc, że te mufki zamówię przez internet. W sumie koleżankę odwiedzić mam dopiero za tydzień także zamówiony prezent na pewno do tego czasu dotrze. W internecie tak jak myślałam był ich bardzo duży wybór. mi najbardziej podobały się takie kolorowe. Jednak musiałam chwilę pomyśleć w jakim kolorze koleżanka kupiła wózek żeby jednak wszystko pasowało. I ostatecznie zdecydowałam się na takie fioletowe mufki z misiami.

Te misie były takie słodkie, że po prostu nie mogłam dokonać innego wyboru. Do tego cena za te mufki moim zdaniem była bardzo konkurencyjna. Z tego samego sklepu zamówiłam też ładną pościel dla dziecka bo to chyba jest zawsze dobry prezent. I zamówione rzeczy przyszły na czas.