Pracuję w dużej polskiej firmie, która zajmuje się produkcją popularnego na rynku oleju rzepakowego. Osobiście odpowiadam właśnie za kontakt, z rolnikami, którzy każdej jesieni sprzedają naszej firmie swoje plony. Z jakimi rolnikami warto współpracować w tym biznesie i czym charakteryzują się najcenniejsze, najbardziej porządane przez nas nasiona rzepaku?

Od kogo warto skupować nasiona? 

skup rzepaku warmińsko-mazurskieNasza firma od wielu lat kupuje tylko najlepsze, wyselekcjonowane ziarna rzepaku, które następnie tłoczymy na zimno. W ten oto sposób powstaje właśnie nasz flagowy produkt: olej rzepakowy, który od wielu lat cieszy się zaufaniem ze strony konsumentów i uwielbiany jest przez polskie gospodynie. W tym biznesie bardzo ważna jest więc współpraca z rolnikami, od których skupujemy najwyższej jakości rzepak. W celu ułatwienia nawiązywania tego typu kontaktów biznesowych, na oficjalnej stronie internetowej naszej firmy działa nawet specjalna zakładka skup rzepaku warmińsko-mazurskie, na której podany jest bezpośredni kontakt do nas. Dzięki tej zakładce wielu rolników zgłosiło się do nas bezpośrednio z propozycją sprzedaży swych zbiorów. Z wieloma z nich współpracujemy od lat, cieszymy się wzajemnym szacunkiem oraz zaufaniem. Rolnicy Ci zawsze dostarczają nam próbki swych zbiorów, wówczas mamy więc możliwość oceny jakości samego produktu (jego wilgotności, koloru oraz wielkości). Dzięki testom jakości, które przeprowadza się w naszych laboratoriach możemy oszacować z jakim rolnikiem chcemy nawiązać współpracę. Warto przy tym zaznaczyć, że najbardziej zależy nam na zawieraniu długoletnich kontaktów, ze sprawdzonymi przedsiębiorcami, którzy zawsze dostarczają nam towar wysokiej jakości i proponują uczciwe, satysfakcjonujące obie strony ceny. 

Od wielu lat każdej jesieni skupujemy rzepak od najlepszych przedsiębiorców, którzy oferują nam produkt najwyższej jakości. Współprace te są przy tym długoletnie, dzięki temu mamy bowiem gwarancję, że współpracujemy z ludźmi uczciwymi i pewnymi, którzy nie będą próbowali nas oszukać. Zaufanie w biznesie jest bardzo ważne, pamiętajmy o tym i dbajmy o nie. Szanujmy również małe gospodarstwa, nie pomijajmy ich i pomagajmy im w rozwoju, kupując ich produkty.