Chcąc sprzedać mieszkanie musiałem jeszcze w nie trochę zainwestować. Przez ostatni czas przebywałem w innym mieście i tak na prawdę kompletnie nie miałem czasu dla swojej nieruchomości obok Warszawy. Postanowiłem, że nie mam czasu się nią zajmować.

Zatrudniłem ekipę wykonującą remonty 

wykończenia wnętrz warszawa cennikWynajem potrzebował nadzoru, a ja miałem dosyć walki z nie odpowiedzialnymi lokatorami i postanowiłem wystawić nieruchomość na sprzedaż, a gotówkę zainwestować w inny biznes. Jednak aby uzyskać adekwatną cenę musiałem postawić na szybki remont. Nikt nie chciałby zaniedbanego mieszkania za taką cenę jaką chciałem. Aby dopiąć swojego znalazłem firmę oferującą wykończenia wnętrz warszawa cennik. Tam pracowali bardzo dobrzy fachowcy, którzy wiedzieli co robią. Na dodatek mieli same pozytywne opinie i zawsze kończyli zlecenia na czas. Szukałem kogoś odpowiedzialnego. Miałem nadzieję, że moje mieszkanie odzyska dawny blask, a ja będę miał szansę wystawić je za przyzwoitą cenę. Wykończenia wnętrz były różne dlatego przed zatrudnieniem odpowiedniej ekipy warto było zwrócić uwagę na wykonawców z jakimi ma się styczność. Wśród moich znajomych krążą nawet legendy i plotki o osobach, które źle wykonują swoje zadania i powodują więcej strat niż pożytku. Remont oraz wykończenia są inwestycją na dłuższy czas dlatego każdy klient chce więcej jakości. Nikogo nie bawi ciągłe zmienianie pracowników i wieczne kłopoty z remontami.

Ja na szczęście trafiłem w dziesiątkę. Firma fachowo wykonała wszystkie zlecenia i zmieściła się w czasie. Moje mieszkanie zostało odświeżone, a ja miałem większe szanse na dobrą cenę. Na dodatek usługi nie były aż tak drogie, a ja byłem z tego zadowolony. Miałem nieruchomość gotową do sprzedaży i mogłem zabierać się do kolejnego zadania.