Osiemnaste urodziny są bardzo szczególnym dniem w życiu każdego człowieka. Jest to przekroczenie progu dorosłości. Granica osiemnastu lat dla wielu jest magiczna ze względu na nabycie w tym momencie praw wyborczych, możliwość kupienia alkoholu w sklepie, przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. Takie szczególne urodziny wymagają zatem wyjątkowego prezentu.

Co kupić nastolatkowi na osiemnaste urodziny?

śmieszny dowód osobisty na prezentW Internecie reklamują się sklepy, które nastawione są wyłącznie na taką „okazyjną” sprzedaż. Wybierasz tylko odpowiednią kategorię – prezent na czterdziestkę, prezent na imieniny, prezent na dzień chłopaka, prezent na Boże Narodzenie, prezent dla niej, prezent dla niego. Co zatem proponuje się jako idealny prezent dla osiemnastkę? Większość świeżo upieczonych osiemnastolatków urządza z okazji swoich urodzin huczną imprezę. Nic dziwnego zatem, że szczególnym powodzeniem cieszą się prezenty imprezowe – kieliszki z zabawnym opisem czy gry planszowe. Do tego standardowo popularne są kubki i koszulki z samodzielnie wybranym napisem. Osiemnaste urodziny to wkroczenie w dorosłość – wiąże się z wyrobieniem dowodu osobistego i możliwością przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. Coraz częściej staje się to inspiracją do stworzenia zabawnego prezentu osiemnastkowego. Śmieszny dowód osobisty na prezent wydaje się całkiem niezłym pomysłem. Istnieje wiele firm oferujących tego typu usługi. Można zatem wyrobić każdy dokument, z każdą informacją i o jakiejkolwiek szacie graficznej. 

Należy w tym wszystkim jednak pamiętać, że często najlepsze są najprostsze prezenty. To co bowiem najważniejsze w ich kupowaniu to jego wyjątkowość. Grunt żeby był spersonalizowany, żeby osoba obdarowana czuła, że ten prezent został przemyślany i ktoś, kto go daje, włożył serce w jego przygotowanie.