Po studiach udało mi się złapać na dobry staż w Rzeszowie, a potem firma zaproponowała mi prace u nich na etacie. Cały czas się doszkalałam i awansowałam, aż w końcu mogłam uznać, że zarabiam już całkiem przyzwoicie i pora pomyśleć o inwestycjach.

Skorzystałam z doradztwa finansowego

znakomitej jakości doradztwo finansowe w RzeszowieNigdy dobrze nie znałam się na cyferkach, przepisach i finansach, nie wychodziłam poza zaplanowanie wydatków na kolejny miesiąc i odłożenie skromnej sumki na konkretny cel. W końcu jednak sumki mogły przestać być takie skromne i przypadkowo obejrzanym programie telewizyjnym zorientowałam się, że najwyższa pora pomyśleć o oszczędzaniu na lokacie albo korzystnym zainwestowaniu mojego kapitału. Dlatego postanowiłam poszukać jakiegoś doradcy finansowego i z polecenia kolegi z pracy trafiłam na znakomitej jakości doradztwo finansowe w Rzeszowie. Doradca najpierw zrobił u mnie dokładny wywiad środowiskowy: jak stabilną mam pracę, czy mogę zarabiać więcej, ile zarabiam, ile wydaję, jakie mam przewidywane większe wydatki, jakie mam plany na emeryturę i zabezpieczenie przyszłości mojej rodziny i jeszcze wiele innych. Wszystko skrupulatnie zapisywał i po pewnym czasie przedstawił mi mój własny plan finansowy, w którym streścił najważniejsze informacje z naszej rozmowy i dodał swoje sugestie co co inwestycji w przyszłości, sposobów na oszczędzanie i tak dalej. Dzięki temu wiedziałam, co powinnam zrobić, żeby osiągnąć swoje zamierzone cele i kiedy miałam tak jasno wytyczony i spisany cel, miałam lepszą motywację, żeby ten plan zacząć realizować. Oczywiście moja współpraca z tym rzeszowskim doradcą finansowym na tym się nie skończyła.

Jesteśmy teraz w regularnym kontakcie i doradca sprawdza, jak mi idzie i doradza mi, kiedy tego potrzebuję. Cały czas tego potrzebuje, chociaż powoli zaczynam się już orientować lepiej w temacie oszczędności.