Jakiś czas temu szukałam pracy. W moim mieście powstała nowa galeria handlowa także postanowiłam, że właśnie tam poszukam pracy. Ta galeria jest blisko mojego domu także praca tam jak najbardziej by mi pasowała.

Moda włoska i pierwsze CV

moda włoska Wcześniej pracowałam w firmie gdzie musiałam bardzo daleko dojeżdżać i naprawdę było to powodem wielu stresujących sytuacji dla mnie. Wystarczył czasem jakiś korek po drodze żebym się spóźniała do pracy.W galerii było sporo sklepów, które poszukiwały osób do pracy. Właśnie ja na to liczyłam. Był na przykład jeden sklep gdzie była luksusowa odzież damska i praca w takim sklepie chyba podobałaby mi się najbardziej. W tym sklepie na witrynie wisiały włoskie sukienki, które były bardzo kobiece. Były też ekskluzywne torebki włoskie pewnie z dobrej jakości skóry. Sklep nazywał się coccinelle i właśnie tam postanowiłam zostawić swoje pierwsze cv. W całym sklepie były tylko włoskie ubrania damskie, które wyglądały na drogie i ekskluzywne. Myślę, że w tym sklepie ubierają się eleganckie i bogate panie. Kiedyś widziałam sklep internetowy gdzie była nowoczesna moda włoska dostępna w sklepie internetowym i zastanawiałam się nad tym czy ten sklep internetowy jest tej samej właścicielki. W sklepie były bardzo miłe dwie panie, którym zostawiłam cv. Powiedziały, że w ciągu tygodnia powinien się ktoś do mnie odezwać. Przeszłam się jeszcze po galerii i zostawiłam swoje cv w jeszcze paru innych miejscach. Wszędzie wszyscy byli dla mnie mili. I mniej więcej każdy dawał sobie tydzień czasu na odpowiedz. No cóż pozostaje mi teraz tylko czekać na to gdzie zostanę zaproszona na rozmowę.

Nigdy wcześniej nie pracowałam w żadnym sklepie dlatego też mam nadzieję, że ktoś jednak zdecyduje dać mi szanse i zaprosi mnie przynajmniej na rozmowę kwalifikacyjną. Dawno nie byłam na żadnej rozmowie o pracę.