Z córką miałam dobre relacje i zawsze byłam dla niej jak przyjaciółka. Dzięki temu zwierzała mi się ze wszystkiego a ja zawsze potrafiłam jej udzielić pomocy w różnych sytuacjach. Jagoda była nastolatką i przechodziła trudny okres, ale byłam blisko i zawsze ją wspierałam.

Podarowanie córce złotego łańcuszka

łańcuszek złoty celebrytkaJagoda w szkole dobrze się uczyła i na zakończenie roku postanowiłam sprawić jej jakiś wyjątkowy prezent. Wiedziałam, że ostatnio dość spodobał jej się łańcuszek złoty celebrytka i postanowiłam właśnie to jej kupić. Jagoda pokazała mi ten łańcuszek jak byłyśmy w galerii handlowej i prosto tam się udałam na zakupy. W sklepie jubilerskim było mnóstwo takich łańcuszków i tak na prawdę już nie wiedziałam, który spodobał się wtedy mojej córce. Na szczęście do sklepu weszła jej przyjaciółka i od razu postanowiłam ją zagadać. Ona wiedziała dokładnie jaki łańcuszek chciała moja córka i wskazała mi go w gablocie. Od razu sobie przypomniałam, że to był ten. Poprosiłam sprzedawcę o jego zapakowanie a przyjaciółkę córki poprosiłam, żeby nic nie mówiła Jagodzie. To miała być niespodzianka. Tego dnia Jagoda wróciła do domu pod wieczór, bo świętowała z przyjaciółmi zakończenie roku szkolnego. Łańcuszek zostawiłam jej na biurku w pięknym pudełku. Kiedy córka weszła do siebie to od razu zwróciła uwagę na prezent. Zapytała z jakiej to okazji i od razu zaczęła wypakowywać prezent z pudełka. Kiedy zobaczyła ten łańcuszek to od razu go założyła. Była mi wdzięczna, że jej go kupiłam.

Córka łańcuszek nosiła codziennie i chwaliła się nim wszystkim koleżankom. Jej zadowolenie było dla mnie największą nagrodą i cieszyłam się, że mogłam córce podarować tak wspaniały prezent. Była najważniejszą osobą w moim życiu i zasługiwała na to co najlepsze.