Postanowiłam zatrudnić dodatkowa osobę na produkcję. Moja firma znajduje się w centrum warszawy. mamy bardzo dobra lokalizację i współpracujemy z wieloma firmami. Wykonujemy bardzo dobre elementy, które są chętnie zamawiane przez różne firmy. W dzisiejszych czasach jest spora konkurencja w tej branży ale my nie narzekamy na ilość zleceń.

Oferujemy malowanie naszym klientom

inspekcja techniczna powłok malarskichW naszej firmie wykonujemy malowanie różnych konstrukcji stalowych. Staramy się zabezpieczać konstrukcje stalowe przed wieloma czynnikami. Konstrukcje stalowe, które można u nas kupić są bardzo dobrej jakości. Konstrukcje stalowe są bardzo dokładnie przez nas sprawdzone. Muszą one spełniać wszystkie normy bo to jest bardzo ważne przy tych materiałach. Malowanie ogniochronne konstrukcji stalowych jest przez nas zapewniane przy każdych konstrukcjach. Malowanie ogniochronne stali jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach. Taka ochrona daje gwarancję, że w trakcie jakiegoś pożaru konstrukcji nie powinna się spalić. Nasza firma zatrudnia odpowiednie osoby, które są odpowiedzialne za kontrolę stanu powłok malarskich. Inspekcja techniczna powłok malarskich musi być bardzo dokładnie sprawdzana. Wszystkie elementy, które będą dostępne w sprzedaży dla naszych klientów muszą być prawidłowo wykonane. Nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek błędy. Malowanie antykorozyjne i ognioochronne to podstawa w dzisiejszych czasach i nasza firma gwarantuje takie usługi na wysokim poziomie. 

Bardzo się ciesze, że nasza firma tak dobrze się rozwija. Staramy się zapewniać naszym klientom bardzo dobre ceny za produkty wysokiej jakości. Nie narzekamy na brak zleceń. Cieszymy się, że nasze konstrukcje stalowe są tak chętnie zamawiane i kupowane przez firmy nie tylko w kraju ale także za granicą.

Więcej na stronie www.blueflamesteel.com