Mój butik może i nie był duży, ale stawiałam na ubrania dobrej jakości. Wolałam mieć uboższą ofertę, ale sprzedawać porządne ubrania. Odwiedzały mnie zawsze te same klientki, które doceniały asortyment, jaki sprzedawałam w swoim małym butiku osiedlowym.

Dużo bluzek z długim rękawem od producenta

bluzki damskie z długim rękawemDo mojego butiku przyjechał przedstawiciel producenta damskiej odzieży, który zaoferował mi współpracę. W ofercie posiadał bluzki damskie z długim rękawem, które były bardzo dobre jakościowe. Bluzki były wykonane z bawełny, a ten materiał bardzo ceniłam nie tylko przez wzgląd na wygodę. Bluzki występowały w różnych fasonach, kolorach i wszystkie były z długim rękawem. Niektóre były rozpinane a inne na zamek. Bluzki od razu mi się spodobały i doszłam do wniosku, że wprowadzę je do swojej oferty. Nie znałam tego producenta, dlatego na początek zamówiłam kilka bluzek. Klientki jednak były nimi tak zachwycone, że szybko wszystko udało mi się sprzedać. Odezwałam się do przedstawiciela i złożyłam kolejne, ale tym razem już większe zamówienie. Oferta tego nowego producenta odzieży damskiej zdecydowanie mi odpowiadała a bluzki z długim rękawem były najchętniej wybierane. Sama wzięłam sobie trzy takie bluzki, ponieważ były wygodne i eleganckie a ja lubiłam dobrze się ubrać. Bluzki tego typu na stałe zagościły w moim butiku. Współpraca z producentem układała mi się pomyślnie i z każdej transakcji byłam zadowolona. Lubiłam ludzi na poziomie, z którymi łatwo było się porozumieć.

Po jakimś czasie wprowadziłam więcej nowości do swojego butiku, ponieważ takie odświeżenie asortymentu zdecydowanie korzystnie wpłynęło na sprzedaż. Klientki były zachwycone ubraniami damskimi i głównie to w moim butiku kupowały odzież. Uważałam to za ogromny sukces.