Kiedy oznajmiłem swojej ukochanej małżonce, że zapuszczam zarost to nie była z tego zadowolona. Uważała, że będę wyglądał źle i nie będę dbał o zarost jak należy. Musiałem jej udowodnić jak bardzo się myliła i ostatecznie to mi się zdecydowanie udało.

Miękka broda po użyciu szamponu

szampon do brodyNajbardziej zależało mi na brodzie, która ostatnio stała się modna. Wiedziałem, że zapuszczenie zarostu to żaden problem, gorzej było z jego pielęgnacją. Kiedy broda zrobiła się już dość spora to postanowiłem zainwestować w jakieś porządne kosmetyki. Znajomy z roboty polecił mi jakiś szampon do brody, którego sam używa. Faktycznie jego broda wyglądała dość zadbanie i była miękka. Uznałem, że skoro polecił mi sprawdzony kosmetyk to nie ma sensu szukać czegoś na własną rękę. Poszedłem więc do drogerii z zamiarem kupna konkretnego szamponu. Ekspedientka widząc moje zdecydowanie nawet nie próbowała mnie przekonać do czegoś innego. Podała mi interesujący mnie szampon do brody a ja zaraz po powrocie do domu go użyłem. Już przy pierwszym zastosowaniu zauważyłem różnicę. Moja żona widząc, że mam kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji brody była nieco zaintrygowana. Sądziła, że pewnie nie będę dbał o zarost jak należy i ją zdecydowanie zaskoczyłem. Szamponu używałem regularnie co spowodowało, że mój zarost był bardzo zadbany. Nawet kupiłem sobie po jakimś czasie balsam, bo ekspedientka z tej samej drogerii namówiła mnie na ten zakup. Razem z szamponem do brody dawało to na prawdę świetne efekty.

Brody nie zgoliłem przez cały rok. Nawet moja żona namawiała mnie, żebym tego nie robił. Z zarostem o wiele bardziej jej się podobałem a wiadomo, że jak miałem zadbaną brodę to od razu zmieniła zdanie. Nie zgolę jej na pewno bo idealnie mi pasuje. Wyglądam dobrze.