Coraz większymi krokami zbliża się lato. Czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi w te gorące dni na pewno umili Nam szklanka chłodnego napoju w ogrodzie, altance, czy tarasie. Jednak noszenie ze sobą kartonów, czy tez butelek jest bardzo niewygodne. Dlatego też postanowiliśmy poszukać rozwiązania na zaspokojenie tej potrzeby.

Trend na słoiki z kranem

słoiki z kranikiemSłoiki z kranem to hermetycznie zamykane pojemniki. Ich wielkość możemy wybrać w zależności od Naszej potrzeby. Na rynku producenci proponują między innymi słoiki o pojemności od 1 litra do nawet 50 i więcej. Bez problemu możemy dostać naczynie, które zaspokoi potrzeby dla kilkunastu osób na imprezie w ogrodzie. Co możemy w nich podać? Opcji jest multum. Doskonale nadaje się do przechowywania i podawania wody mineralnej, najlepiej z listkami mięty, czy też innymi ziołami. Można w nim podawać sok ze świeżo wyciśniętych owoców, kompot, lemoniadę, czy też zwykłą, domową mrożoną herbatę. Słoiki z kranikiem są wyposażone w specjalne uszczelki, które zapobiegają ulatnianiu się aromatu z przechowywanego napoju – na to warto zwrócić uwagę przy zakupie. Wielką zaletą jest również to, że żadne insekty i owady nie dostaną się do środka, dzięki czemu możemy bez przeszkód postawić go na stole na wieczornym spotkaniu na tarasie. Podczas wyboru słoika z kranikiem warto jest również zwrócić uwagę na grubość szkła. Im grubsze szkło, tym Nasz ulubiony napój będzie dłużej chłodny. Dodatkowo dodając kostki lodu możemy wydłużyć ten czas nawet o kilka godzin.

Oprócz przezroczystych słoi sprzedawcy oferują Nam również kolorowe. Są również takie o nieregularnych kształtach, chociażby z różnego rodzaju natłoczeniami w postaci wypukłych kropek, czy też pasków. Producenci zadbali o różnorodność w tym zakresie, więc decyzja zależy od indywidualnych upodobań Nas-klientów.