Dzieci są naprawdę kochane. Jednak nie zawsze rodzice są w stanie uchwycić najpiękniejsze momenty ich życia. Dlatego właśnie, wraz z mężem zdecydowaliśmy, że jeżeli chodzi o nasze dzieci, musimy poszukać jakiegoś rozwiązania, aby móc zachować najpiękniejsze chwile na zawsze. Jak się okazało znalezienie odpowiedniego rozwiązania było bardzo proste i dostępne dla każdego.

Naturalne sesje zdjęciowe dzieci

fotografia dziecięca łódźZdecydowaliśmy się, że dla naszych pociech najlepsza będzie fotografia dziecięca Łódź. Przede wszystkim bardzo odpowiadał mi fakt, że sesje wykonywane przez fotografa na którego usługi się zdecydowaliśmy, były bardzo naturalne. Osobiście nie przepadam za sztucznymi pozami i zbytnio wystylizowanymi maluchami. Dlatego właśnie ucieszyłam się, że fotograf zaproponował sesję zdjęciową na placu zabaw, podczas gdy dziecko, nieświadome obecności profesjonalnego aparatu fotograficznego, mogło być sobą. Dzięki temu zyskaliśmy piękne zdjęcia portretowe naszej pociechy, której twarz promienieje podczas zabawy. Dodatkowo uchwycono również moment gdy dziecko jest bardzo zadowolone, ponieważ udało mi się idealnie zatrzymać na końcu zjeżdżalni, nie wpadając z impetem do piasku oraz cudowne zdjęcia w ruchu, podczas zabawy na huśtawce. Moim zdaniem dzięki tak przeprowadzonej sesji będziemy mogli zapamiętać te chwile dokładnie takimi, jakie były, czyli rodzinna zabawa. Potwierdza to roześmiana buzia pociechy na zdjęciach.

Jestem bardzo zadowolona, że znaleźliśmy fotografa, który przeprowadzał sesje zdjęciowe w naturalnym środowisku dziecka. Dzięki temu na zdjęciach portretowych na twarzy naszej pociechy zauważalna jest autentyczna radość, a fotografie oddają piękne chwile takimi, jakie były, a nie zaś wypaczają obraz zbytnio stylizowanym maleństwem.