Sprawą spędzającą sen z powiek osobom zmieniającym stan cywilny jest wybór odpowiedniej muzyki na przyjęcie weselne. Wielu ludzi zastanawia się czy postawić na tradycyjny zespół z muzyką na żywo czy jednak zainwestować w dj-a. Coraz więcej przyszłych małżeństw wybiera właśnie tą drugą opcję.

Zespół kontra wodzirej

W większości przypadków trweselny wodzirej w Poznaniuadycja zaczyna przegrywać z nowoczesnością. Wodzirej jest bardziej praktyczny i tańszy. Zapewni kompleksowe usługi. Często jest animatorem i muzykiem w jednym. Prócz zwykłego puszczania muzyki, zapewni płynność grania. Istnieje możliwość zapętlenia playlisty. W ten sposób cicha muzyka będzie towarzyszyła gościom także w trakcie posiłków. Tradycyjny zespół co jakiś czas musi zrobić sobie chwilę przerwy by zrealizować podstawowe potrzeby człowieka. Wtedy na sali zapada niezręczna cisza. Często muzycy nie mają w ofercie interesujących nas utworów więc jesteśmy skazani na ich propozycje. Znacznie ogranicza to szanse na spełnienie naszego marzenia w postaci ulubionych kawałków. O dodatkowe oświetlenie, generatory dymu albo specjalne lasery, co podkreśli charakter imprezy i nada niepowtarzalnego klimatu zadba dobry weselny wodzirej w Poznaniu. Zespół zwykle zadbanie o światło pozostawia państwu młodemu. Ich praca polega przede wszystkim na graniu i śpiewaniu. Wodzirej także zaktywizuje gości, zachęci ich do wspólnej zabawy, zorganizuje konkursy i porwie do tańca nawet najbardziej opornych gości, pod warunkiem, że praca jest jego pasją.

Gusta muzyczne są różne. Wybierając wodzireja będziemy mieć pewność, że naszej ulubionej piosenki nikt nie zepsuje. Zespół daje nam szansę do zatracenia się w muzyce granej na żywo. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji państwa młodego i ich upodobań dźwiękowych.