Małe dzieci są noszone w chustach, nosidełkach,  i na rękach. Dwie pierwsze propozycje są wygodne i praktyczne, ale zakupy będziemy nosić w rękach. W przypadku wózka, mamy możliwość schowania ich do pojemnika, albo do podręcznej torby zawieszonej na poręczy do prowadzenia. 

Czym się wyróżniają wózki Bebetto Vulcano?

wózek wielofunkcyjny bebetto vulcanoPraktyczny wózek, to przede wszystkim taki, który będzie spełniał wszystkie nasze wymagania i będzie nam, oraz dziecku służył we wszystkich warunkach. Na pierwszy rok życia konieczna jest gondola, a na kolejne lata wygodna spacerówka, w której posadzimy dziecko potrafiące już samodzielnie chodzić. Dodatkowo od samego początku będzie nam też potrzeby wymagany przez polskie prawo, fotelik samochodowy, w którym będziemy mogli bezpiecznie przewozić malucha. Wózek wielofunkcyjny bebetto vulcano łączy w sobie te wszystkie elementy. W konkurencyjnej cenie dostaniemy nowoczesną gondolę z regulowanym podłoże, systemem wentylacji zapobiegającym przegrzaniu maluszka podczas spacerów. Spód gondoli jest wykonany z wytrzymałego materiału PCV, a budka z miękkiego, nieprzemakalnego materiału, posiadającego liczne wywietrzniki. Spacerówka Vulcano, to wygodne siedzisko wyścielone miękką pianką i bawełnianą wkładką, zapewniającą dziecku właściwe ułożenie podczas jazdy. Specjalne szelki przymocowane do oparcia wózka, pozwalają na zapięcie dziecka i zabezpieczenie go przed wypadnięciem. Fotelik samochodowy firmy Bebetto, dzięki dołączonym adapterom, pasuje do każdego modelu samochodu.

Wózek Bebetto wyróżnia się przede wszystkim bogatym wyposażeniem, wysoką jakością wykonania i charakterystyczną dbałością o każdy szczegół. Konstrukcja wózka jest dokładnie przemyślana i stworzona w bardzo funkcjonalny sposób, aby ułatwić rodzicom korzystanie.