Nawet w bardzo małej firmie kupno ręczników papierowych stosowanych w toaletach może być dość kosztowne. Właściciele takich firm często szukają różnych sposobów na zredukowanie tych kosztów. Rozwiązaniem może być stosowanie elektrycznych suszarek. Póki co jednak to ręczniki papierowe są najbardziej popularne ale na szczęście ta ich popularność powoli zaczyna się zmniejszać. 

Sprawdzone suszarki elektryczne 

suszarki do rąk kieszenioweNowoczesne wersje suszarek elektrycznych potrafią w znacznym stopniu zredukować koszty związane ze wspomnianym wcześniej zakupem ręczników papierowych. Urządzenia te dzielą się obecnie na dwa rodzaje. Pierwszym z nich są klasyczne suszarki, które osuszają nasze ręce mocnym podmuchem podgrzanego powietrza. Jak wiadomo w takich urządzeniach wbudowana jest grzałka i zasada działania takiej suszarki w zasadzie nie różni się niczym od suszarek do włosów. Drugim z rodzajów są suszarki do rąk kieszeniowe. Już sam wygląd takich suszarek nieco różni się od pierwszego ze wspomnianych. Suszarki te jak sama nazwa wskazuje posiadają wbudowaną specjalną kieszeń do której wkładamy nasze dłonie. Wewnątrz niej znajduje się kilka dysz, które wydmuchują powietrze pod dużym ciśnieniem powodując sprawne osuszanie naszych dłoni. Ten rodzaj suszarek również posiada wbudowaną grzałkę. Niemniej jednak nawet suszenie zimnym powietrzem może być bardzo efektywne. Wyłączenie grzałki w takich suszarkach może dodatkowo przyczynić się do zmniejszenia kosztów za energię elektryczną. 

Ogólnie rzecz biorąc suszarki kieszeniowe do rąk są urządzeniami bardzo praktycznymi. Na dzień dzisiejszy bardzo często spotkać je możemy w różnych miejscach takich jak toalety w galeriach handlowych, w różnych urzędach oraz przede wszystkim w budynkach firmowych. Inwestowanie w takie rozwiązania może bardzo szybko się zwrócić.