Pewnie wielu z was miało problem z tak zwanymi pajączkami, czyli popękanymi naczynkami, które powodują, że czujemy się niekomfortowo przez co się stresujemy i popadamy w kompleksy a co za tym idzie, rzadko wychodzimy z domu. Wolimy jak nikt nas nie widzi kiedy naczynka zaczynają pękać, szczególnie gdy są one duże.

Jak walczyć z pękającymi naczynkami?

zamykanie naczynek łódźSama miałam ten problem więc wiem jak to jest i jak się czuje taka osoba. Zazwyczaj naczynka zaczynały pękać po wypiciu czegoś gorącego (nawet po wypiciu letniej, ale mocnej herbaty), niewielkiej ilości alkoholu czy zjedzeniu czegoś bardziej przyprawionego. To sprawiało, że nie mogłam w miejscach publicznych jeść swoich ulubionych potraw, więc zaczęłam coraz rzadziej wychodzić z domu. W końcu mój mąż, który martwił się o mnie, zaczął szukać jakiegoś rozwiązania mojego problemu i natrafił na reklamę jednego gabinetów kosmetycznych, w którym oferowane były zabiegi zamykające naczynka. Od razu mi o tym powiedział i już następnego dnia poszliśmy na konsultacje, na których lekarz zapoznał się z ilością naczynek a także ich umiejscowieniem co pozwoliło mu na doborze odpowiedniej długości fali, która miała zostać emitowana przez laser. Dodatkową korzyścią wynikającą z zabiegu jest podgrzanie głębszych warstw skóry co stymuluje do produkcji substancji odpowiedzialnych za jędrność oraz elastyczność skóry, czyli kolagenu i elastyny. Dzięki temu oprócz pozbycia się pajączków nasza skóra zostaje odmłodzona. Zamykanie naczynek łódź to zabieg, który jest bezinwazyjny a to sprawia, że coraz więcej osób mających problem z naczynkami decyduje się na niego.

Ja miałam niewielkie pajączki a mimo to nie lubiłam wychodzić z domu. Jednak po zabiegu się to zmieniło. Od tej pory wychodzimy mężem prawie codziennie, niekoniecznie do restauracji, ale na długi spacer. Zabieg wiele zmienił w moim życiu i jestem z tego bardzo zadowolona.