Powoli zbliża się nowy rok szkolny i trzeba zrobić zakupy. Trzeba kupić parę drobiazgów dzieciom zanim rozpocznie się nowy rok szkolny. Wiadomo, że trzeba kupić książki, zeszyty i przybory. Ale czy to już cała lista zakupów? Myślę, że nie. Trzeba jeszcze coś kupić. Poniżej opiszę co ja musiałam kupić swoim dzieciom z okazji zbliżającego się roku szkolnego. 

Torby na nowy rok szkolny 

torby szkolne młodzieżoweMam trójkę dzieci i są one już w wieku, w którym kroczą już własnymi ścieżkami. Jedna z córek ma 15 lat, druga z córek jest w wieku 18 lat i syn ma 21 lat. Córki uczą się w liceum, a syn jest już na studiach. Jak zbliża się nowy rok szkolny, to zawsze robię listę rzeczy, które konieczne musze kupić dzieciom. Oczywiście na liście znajdują się książki oraz zeszyty, nie zapominajmy o przyborach. Trzeba też kupić okładki na te książki, by się nie zniszczyły. Potem można je odsprzedać. Potem jak już spiszę rzeczy które muszą być idę do dziewczyn i pytam się czy coś potrzebują na nowy rok szkolny. I wtedy wychodzi, że trzeba kupić nowy strój na w-f, przydały by się nowe buty i oczywiście torba do szkoły. Teraz torby szkolne młodzieżowe są różne i ciężko jest wybrać odpowiedni model. Dla mnie jest ważne by nie obciążały sobie zbytnio kręgosłupów. Ale może dobrze, że chcą te torby, ponieważ można je nosić na każdym ramieniu na zmianę, albo można trzymać je w ręku za taki mały uchwyt. Wtedy na pewno nie obciążą zbytnio kręgosłupa. Oczywiście jak jednej kupię taka torbę młodzieżową, to druga też musi taka mieć. Ale ważne by one miały co chcą. A synowi też musze kupić coś na rozpoczęcie roku akademickiego. U niego to troche inaczej wygląda, gdyż książek nie musi kupować, tylko ma je z biblioteki. Ale pozostałe rzeczy to jak najbardziej też musi mieć. Takie torby młodzieżowe dużo mieszczą w sobie, także myślę, że są dobre do szkoły.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rodziców czekają różne wydatki z tym związane. Musimy kupić książki, zeszyty i jak potrzebne są to nowe torby szkolne. Z takich toreb teraz głownie korzysta młodzież. Po kupieniu takich dwóch toreb, musze stwierdzić, że to był bardzo dobry zakup. Są one bardzo pojemne i dobrze się je nosi. Nie obciążają kręgosłupa. Mają regulowane paski.