Wprowadziłam się do matki, ponieważ sama mieszkała w dużym domu. Nie widziałam sensu w tym, żeby wynajmować mieszkanie i narażać się na koszty. Mamy dom był bardzo duży i starczyło w nim miejsca dla dla dwóch osób. Mama oddała mi duży salon, za co byłam jej wdzięczna.

Okna ozdobione firanami wykonanymi na zamówienie

dekoracyjne firany na zamówienieMiałyśmy z mamą zupełnie inny gust i dlatego salon musiałam urządzić w taki sposób, by mi się podobało. Koniecznie musiałam kupić jakieś firany na okna, bo to był dla mnie najważniejsze element wyposażenia salonu. Byłam w kilku sklepach z firanami, ale nic nie wpadło mi w oko. Jedna ze sprzedawczyń powiedziała mi, że mogę u niej kupić dekoracyjne firany na zamówienie, które ona sama dla mnie wykona. Zainteresowała mnie jej propozycja, bo miałam w głowie wzór firan, które bardzo chciałam mieć. Naszkicowałam tej kobiecie firany a ona doskonale wiedziała, jakie były moje oczekiwania. Firany obiecała wykonać dla mnie do połowy przyszłego tygodnia. Wróciłam do sklepu w określonym terminie po odbiór zamówionych firan dekoracyjnych. Wyglądały dokładnie tak jak chciałam i byłam zachwycona. Kiedy wróciłam do domu, to od razu zabrałam się za powieszenie firan w salonie. Okna prezentowały się cudownie. Kiedy moja matka weszła do salonu, to była zachwycona. Stwierdziła, że te dekoracyjne firany dawały wspaniały efekt a salon prezentował się luksusowo. Sama nawet zdecydowała się zamówić firany do swojego pokoju i poszła do tego samego sklepu, w którym ja byłam.

 Dobrze mieszkało mi się z mamą. Dużo czasu razem spędzałyśmy, przez co jeszcze bardziej się do siebie zbliżyłyśmy. Naturalnie pomagałam mamie w opłatach za dom i często robiłam zakupy. Dobrze zarabiałam i chętnie angażowałam się w to wszystko. Dobrze mi było u mamy.