Pochodzę z Torunia. Zdecydowałam się na kierunek studiów na bardzo dobrej uczelni uczelnia znajduje się poza miastem. Będę musiała się przeprowadzić do miejscowości Lublin. Moi rodzice trochę się obawiają mojej wyprowadzki ale mają do mnie zaufanie i powiedzieli, ze będą opłacać mi pokój.

Projektowanie wnętrz jest dla mnie łatwe

projektowanie wnętrzUczelnia zapewni wysoki poziom. Będę miała wiele przedmiotów praktycznych. Aranżacji wnętrz to jeden z nich. W katalogu był dokładny opis jakie zajęcia będę miała i w jakich firmach będę mogła pracować po ukończeniu studiów. Projekty wnętrz to moja pasja. Od małego lubiłam rysować i często zmieniałam ustawienia mebli w moim pokoju. Rodzice nie sądzili jednak, że te moje zainteresowania będą trwały aż ta długo. Starają się mnie wspierać i motywować do działania. Architekt wnętrz to bardzo dobry zawód. Dzięki niemu będę mogła sama się utrzymywać a może i nawet pomagać moim rodzicom. rekomendowane przez wielu projektowanie wnętrz w Lublinie dla mnie nie jest trudne. Sporo czytam na ten temat. Oglądam wiele programów w telewizji i na internecie. Staram się czerpać wiedzę z każdego możliwego programy czy magazynu. Studia rozpoczynają się w październiku. Postanowiłam pojechać do Lublina we wrześniu żeby rozejrzeć się w okolicy. Przez internet znalazłam pokój. Pracownia aranżacji wnętrz, która znajdowała się blisko mojego bloku poszukiwała praktykantów. Postanowiłam do nich podejść i podpytać się czy mam jakiekolwiek szansę na pracę. Okazało się, że mogę przychodzić do biura po zajęciach i uczyć się jak wykonywać projekty.

Pracownia aranżacji wnętrz to jest bardzo dobre i znane biuro w Lublinie. Nie będę otrzymywać żadnego wynagrodzenia ale sama aranżacja wnętrz, której się nauczę to będzie dla mnie ogromny zysk. To będzie dla mnie spora szansa. Rodzice ucieszyli się, że mam taką motywację.