Mieszkam poza miastem w dużym domu z pięknym ogrodem. Ogród został zaprojektowany przez bardzo znanego i cenionego projektanta. Zapewnił on nam najlepszej jakości rośliny, które mogą spokojnie rosnąć w naszym klimacie. Niestety z mężem mamy bardzo ważne obowiązki zawodowe i nie możemy zajmować się samodzielnie pielęgnacja ogrodu.

Postanowiłam poszukać osoby do pracy w ogrodzie

koszenie trawnika krakówMój ogród jest dla mnie bardzo ważny. Jak tylko jestem dostępna w domu i mam wolne chwile uwielbiam spędzać w nim swój czas. Lubie relaksować się na leżaczku i czytać sobie książki w otoczeniu pięknych krzewów i roślin. Niestety o ogród trzeba na bieżąco dbać. Trzeba przycinać krzewy i drzewa, kosić trawnik i podlewać rośliny. Koszenie trawnika kraków trzeba wykonywać regularnie żeby trawa się pięknie prezentowała. Zdecydowałam z mężem, że poszukamy osoby, która będzie zajmować się na stałe naszym ogrodem. Zależy nam na osobie, która zna się na roślinach i będzie wiedziała kiedy należy wykonywać wszystkie czynności. Postanowiłam najpierw popytać znajomych, którzy także tak jak my mieszkają w domkach, Okazało się, że koleżanka korzysta z pomocy fachowca, którego śmiało może nam polecić. Pan Stanisław jest już na emeryturze. Jest byłym wojskowym i ma sporo wolnego czasu. Zajmuje się jej ogrodem od roku i jest z jego pracy bardzo zadowolona. Z tego co się orientuje pan Stanisław szukał jeszcze jakiejś dodatkowej pracy. Dała mi jego numer a ja od razu postanowiłam do niego zadzwonić. Umówiliśmy się na spotkanie żeby omówić wszystkie warunki no i żeby pan Stanisław zobaczył nasz ogród.

Nasze spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Ustaliliśmy wszystkie formalności. Pan Stanisław będzie przychodził do naszego ogrodu dwa razy w tygodniu. Wszystkie obowiązki będzie wykonywał przy użyciu naszych sprzętów. Sprawdził czy mamy odpowiednie narzędzia.