Zawsze miałam problemy z przesuszającą się skóra. Nie pomagały żadne domowe metody, nie pomagały również rzekomo profesjonalne kosmetyki, za które płaciłam naprawdę spore pieniądze. Dodatkowo na mojej twarzy i ciele zaczęły pojawiać się nieprzyjemne grudki, które były wynikiem nagromadzenia martwego naskórka. Zdecydowałam się na poszukanie profesjonalnej pomocy.

Skuteczne złuszczanie naskórka kwasami

złuszczanie kwasami w ŁodziGdy domowe metody złuszczania martwego naskórka nie dawały oczekiwanych efektów, poznałam zabieg, jakim jest złuszczanie kwasami w Łodzi. Jest to zabieg wykonywany w salonie medycyny estetycznej, dostępny w dosyć konkurencyjnych cenach. Na początku miałam pewne obawy, jednak okazało się, że przed dokonaniem zabiegu przeprowadzany jest dokładny wywiad i niewielka próba, która pozwala wykluczyć uczulenie na którykolwiek ze składników. Dzięki temu zyskujemy pewność, że zabieg jest w pełni bezpieczny, co było dla mnie bardzo ważne. Jak się okazało, dla mnie nie było żadnych przeciwwskazań, dzięki czemu zabieg odbył się w zaplanowanym terminie. Muszę przyznać, że zdziałał on prawdziwe cuda. Teraz moja skóra jest idealnie gładka i jędrna. Wyrównał się również jej koloryt. Nie mam już również problemu z jej odpowiednim nawilżaniem, ponieważ dzięki zabiegowi kremy nie są hamowane przez martwy naskórek, tylko wnikają bezpośrednio do warstwy skóry właściwej. Zabieg jest zdecydowanie godny polecenia.

Czasem, aby pozbyć się martwego naskórka, trzeba czegoś znacznie więcej, niż klasyczne peelingi, które jesteśmy w stanie wykonać w swoim domu. Ja zdecydowałam się na zabieg złuszczania martwego naskórka przy zastosowaniu odpowiednich kwasów i jestem bardzo zadowolona. Efekty są wspaniałe, a cena na tyle przystępna, że każdy może sobie na taki zabieg pozwolić.