Mam dwójkę dzieci. Drugie dziecko urodziłam osiem miesięcy temu. Po pierwszej ciąży udało mi się bardzo szybko wrócić do wagi. Nawet specjalnie się nie starałam. Stało się to bardzo naturalnie. Jednak po drugiej ciąży chociaż przytyłam mniej niż w pierwszej waga pozostawała bez zmian.

Skuteczne treningi na siłowni

treningi personalne krakówZaczęłam stosować różne diety ale miałam wręcz wrażenie, że wyglądam coraz gorzej i robię się coraz grubsza. W pewnym momencie po prostu zdałam sobie sprawę z tego, że raczej sama sobie z tym nie poradzę. Potrzebowałam pomocy profesjonalisty. Ten problem po prostu przerósł mnie. I w taki sposób udałam się do siłowni. Tam chciała ćwiczyć z trenerem. Sama nigdy tego nie robiłam  inie miałam pojęcia o tym jakie ćwiczenia mogą mi pomóc i jak je wykonywać. Na szczęście na miejscu były treningi personalne kraków, na które się zapisałam. Pierwsze spotkanie z trenerem polegało na wyznaczeniu sobie celów. Postawiłam sobie wysoko poprzeczkę bo wiedziałam, że tylko wtedy gdy osiągnę swój cel mogę być w pełni zadowolona z siebie. Trener okazał się być prawdziwym profesjonalistą. Każde ćwiczenie układał dla mnie tak żebym mogła je wykonać i żeby jak najszybciej przyniosło rezultaty. Początki nie były proste. Ale to właśnie trener motywował mnie cały czas do działania i walki o siebie. Po jakimś czasie zaczęłam widzieć pierwsze efekty. Zaczynałam przypominać dawną siebie. Z czasem gdy moja sylwetka się zmieniała to także trener zmieniał ćwiczenia dla mnie.

Były one bardziej intensywne. Jednak nie miałam już zbyt wielkich problemów żeby je wykonywać. Po jakimś czasie osiągnęłam swój cel. Nie wierzyłam, że mi się to uda. Myślę, że gdyby nie te treningi z trenerem nie osiągnęłabym tego i już dawno bym zrezygnowała. Jednak jego motywacja była dla mnie bardzo ważna.