Dla osób lubiących eksperymentować z wystrojem wnętrz mamy doskonałą propozycję, zwłaszcza jeśli znudził im się dotychczasowy wygląd danego pomieszczenia, a chcą zmienić jedynie jakiś szczegół. Z doskonałą pomocą idą tutaj gadżety takie jak osłonka grzejnika czy nakładka na kaloryfer, a dla osób bardziej zdecydowanych obudowy grzejników, która schowa go całkowicie, odmieniając każde wnętrze nie do poznania.

Obudowy grzejników uatrakcyjniają mieszkanie

W nowoczesnych wnętrzach często brakuje miejsca na klasyczny czy leciwy grzejnik. Sprzęt ten, choć konieczny staje się przykrą ozdobą, która niezwykle irytuje domowników czy właścicieli danego pomieszczenia. Używając specjalnej osłony zyskujemy proste, szybkie i bardzo praktyczne rozwiązanie, które nie dość, że zakryje niechciany sprzęt to jeszcze będzie doskonałą ozdobą.

obudowy grzejnikówWszystko to dzięki niebanalnemu wyborowi w sklepach wnętrzarskich, w których dostaniemy coraz więcej gadżetów tego typu. Dla większości z nas znaczenie może mieć także cena, którą musimy zapłacić za odmianę grzejników w naszych mieszkaniach. Jak się okazuje, nie jest ona wcale wygórowana, a osłonka grzejnika czy nakładka na kaloryfer będzie nas kosztować zaledwie kilkadziesiąt złotych. Śmiało przeglądajmy więc ofertę sklepów w tej dziedzinie i decydujmy się na metamorfozę wnętrz, zaczynając właśnie od najbardziej nudnych elementów, jakimi są grzejniki, obowiązkowe przecież w każdym pomieszczeniu. Osobom, które nie mogą się zdecydować na jeden wzór czy typ osłonek i nakładek, polecamy czerpanie inspiracji na przykład z kolorowych magazynów wnętrzarskich, w których królują obecnie odmienione i atrakcyjne grzejniki, będące ozdobą, a nie przykrym elementem danego pomieszczenia. Z pewnością znajdziemy tam wiele podpowiedzi i inspiracji, dzięki którym i nasze mieszkanie zmieni się całkowicie za niewielkie pieniądze. Co więcej, nie będzie nam potrzebny gruntowny remont, lecz niewielkie zmiany na ścianach, na których umocowany jest kaloryfer. Unikniemy ton gruzu, niepotrzebnych wydatków, ekipy remontowej i wielu innych przykrych spraw związanych z poważnym remontem