Dzisiaj musiałam szybciej wyjść z pracy bo jestem umówiona ze specjalistą na zamontowanie drzwi. Kupiłam drzwi wewnętrzne i metalowe w jednym sklepie. Udało mi się zakupić je w bardzo korzystnej cenie i to wszystko przez przypadek.

Drzwi wewnętrzne były do wymiany

drzwi wewnętrznePojechałam do galerii do centrum miasta Lublin i spotkałam moją koleżankę. Mówiła, że wczoraj była w miejscowości Chełm i kupiła podłogi drewniane do swojego domu. Sklep organizuje wielką wyprzedaż bo zamyka swój oddział w tym mieście. Do wyboru są panele podłogowe w niskich cenach. Ona kupiła jeszcze wysokiej jakości parkiety do domu swojej mamy. Wspomniałam jej, ze chciałabym wymienić stylowo wyglądające drzwi wewnętrzne z chełma i poradziła mi żebym tam jutro podjechała bo na pewno uda mi się coś kupić. Tak też zrobiła i jestem bardzo wdzięczna jej za polecenie tego sklepu. Ceny bardzo niskie. Fakt, że jak przyjechałam na miejsce to sporo towaru już nie było. Ale z obecnego na stanie można było jeszcze sporo wybrać. Zdecydowałam się na drzwi metalowe od dobrej firmy. Cena była połowę niższa. Drzwi wewnętrzne miały idealne wymiary, które pasują do mojego mieszkania. Dodatkowo firma współpracuje ze specjalistą, który oferuje montaż drzwi. Oczywiście za montaż trzeba dodatkowo zapłacić ale nie była to duża kwota. Dodatkowo specjalista miał do mnie przyjechać z drzwiami, które kupiłam więc nie musiałam ich sama wnosić do mojego mieszkania. Od razu skorzystałam z takiej możliwości. Ja mieszkam sama więc na pewno nie poradziłabym sobie żeby je przewieźć na miejsce nie mówiąc już o wniesieniu na trzecie piętro. Moja szefowa nie miała nic przeciwko mojemu wcześniejszemu wyjściu.

Miałam jedynie zrobić zdjęcia zamontowanych drzwi ii jej wysłać. Ona także planuje wymianę ale musi jeszcze odłożyć trochę pieniędzy na ten cel. szkoda bo mieni ją taka dobra promocja.